LIVE4LIFE    /    Private


Profesionální vedení

Chceš zapracovat na svojí postavě, zlepšit si kondici a zároveň posílit zdraví? Nevíš jak přesně a s čím začít, aby byla tvoje snaha co nejvíce efektivní a výsledky se dostavili co nejrychleji? Zásadní je pochopeni a zvládnutí techniky základních cviků, které jsou klíčové pro správný tělesný rozvoj a kondici tvého těla. Profesionální vedení ti poskytne 10týdenní ultimátní tréninkový program on-line, který kromě tréninkových lekcí, spousty zdravých receptů pro perfektní stravovaní, nabízí i základy anatomie pro správné pochopení toho jak funguje tvé tělo! Pokud ale cítíš že potřebuješ osobní kontakt, svého výživového poradce a trenéra v jedné osobě, jsem tady pro tebe!

Redukce váhy a fyzická vytrvalost

Za úspěchem ztráty přebytečných kil stojí hlavně na míru sestavený stravovací plán, který bude přizpůsobený tvému dennímu režimu a poskytne tělu všechny důležité živiny a energii tak, aby měl metabolismus stále co na práci. Inspirací ti budou destíky skvělých receptů pro zdravé stravování, které jsou součástí našeho on-line programu. Neoddělitelnou součástí je i fyzická aktivita, kterou ti zaručí tréninkové lekce sestavené přesně podle toho, jaký pohyb je pro tvé tělo nejvhodnější a neúčinnější.

Nárůst svalové hmoty

Nabrat kvalitní svalovou hmotu, a to ideálně bez přebytečného tuku navíc? Pro růst kvalitní svalové hmoty jsou zapotřebí tréninky, při kterých dostanou tvé svaly pořádně zabrat a tím i impuls k jejich růstu. Společně s tréninky je důležitý také dostatečný přísun energie a kvalitních živin přijatých ze stravy, aby tělo mělo z čeho svaly budovat.

Zlepšení dynamiky a kondice

Uzvednout nejtěžší váhu nemusí vždy znamenat vítězství. Rychlost, mrštnost a vytrvalost, to je přesně ta optimální kombinace pohybových schopností, která ti zaručí, že nebudeš mít žádný problém s překonáváním náročnějších silových úkolů po delší dobu. Proto jsou typy tréninků zaměřené především na zlepšení kardiorespiračních a koordinačních schopností, při nichž se zapojí do práce celé tvé tělo. Tak pojď do toho společně, nebo začni cvičit on-line ještě dnes!Jídelníček na míru

Cítit se skvěle a mít váhu pod kontrolou, tak to je zásluha zdravého životního stylu se správnými stravovacími návyky. Strava stojí minimálně za 70% úspěchu při snaze k vybudování lepší postavy. Základem ke správné funkci metabolismu je zapotřebí poskytnout tělu kvalitní a plnohodnotné potraviny, které obsahují všechny důležité živiny. Ať už je tvým cílem redukce váhy, náběr svalové hmoty, nebo jen udržení stávající formy, vždy bude o tvém výsledku rozhodovat jak a kdy se stravuješ. Spousty skvělých, zdravých a na kvalitní živiny bohatých receptů jsou součástí on-line tréninkového plánu. Potřebuješli ale osobní přístup nebo konzultaci, napiš si o svůj na míru sestavený jídelní plán!

Tréninkový plán

Základem je vědět čeho chci cvičením dosáhnout, podle toho by měl být také sestavený tréninkový plán, tak aby byla cesta k vytoužené postavě co nejefektivnější a nejkratší. Odcvičit si v posilce svůj stereotypní trénink, který jedeš už nějaký ten měsíc je určitě dobře, ale aby tě to posunulo opravdu dopředu, chce to něco navíc. Je to jako v běžném životě, když děláš něco pořád dokola, tělo si zvykle a už pro něj není takový problém danou činnost vykonávat opětovně. Je ale důležité tělo šokovat a tím mu dávat impuls snažit se přizpůsobovat a zdokonalovat se. Přesně takhle je sestavený on-line tréninkový program. Preferuješ-li ale osobní kontakt, neváhej a ozvi se! Společně najdeme cestu, která bude tobě vyhovovat nejvíce.

NABÍDKA SLUŽEB

Osobní trénink

1 lekce: 700Kč
10 lekcí (platnost 3 měsíce): 6500Kč
20 lekcí (platnost 5 měsíců): 12500Kč

Trénink páru

1 lekce: 900Kč
10 lekcí (platnost 3 měsíce): 8500Kč
20 lekcí (platnost 5 měsícu): 16500Kč

Další služby

Tréninkový plán: 1200Kč
Stravovací plán: 1500Kč
Poradenství ve výživě: 500Kč

KDE?

MARTIN CUBER

SB CENTRUM PRAHA

+420 777 975 831
info@live4life.cz
Facebook
Youtube
Instagram


V případě zájmu jsou po domluvě možné i tréninky u tebe doma,
nebo na jiném pro tebe komfortním místě

NEBO ZAČNI ROVNOU, TADY A TEĎ!

10 týdenní online program, který ti bude
přístupný 24hodin 7 dní v týdnu!

pouze za
299Kč
nečekej a začni

OBJEDNAT

Spolu to zvládneme!