LIVE4LIFE    /    Často kladené otázky

Často kladené otázky

On-line fitness program

+ - Pro koho je kurz určen?

Obecně je program vhodný pro muže i ženy starší 16 let. Kurz je vhodný pro kohokoliv, ať už zkušeného či sportovního nováčka, pro každého kdo chce být štíhlý, fit a praktikovat zdravý a aktivní životní styl.

+ - Co všechno program obsahuje?

Jakmile se do programu přihlásíš zpřístupní se ti 10 týdenní online tréninkový program s 50 tréninkovými lekcemi včetně detailního popisu jednotlivých cviků, informacemi o stravě, desítky skvělých receptů a informacemi o funkčním pohybovém systému (anatomii) tvého těla pro dosažení těch nejlepších výsledků.

+ - Musím mít nějaké základy?

Nemusíš, kurz je určen jak pokročilým sportovcům, tak začátečníkům, kteří by rádi zlepšili svou fyzickou kondici, zdraví a postavu.

+ - Jak je to s internetovým připojením?

K tomu aby ti vše šlo hladce a videa se ti nesekala, ti bude stačit běžné internetové připojení 3G a rychlejší. Pokud se ti nesekají videa přehrávaná z webu jako youtube a pod. ve full hd kvalitě, nebudeš mít problém ani tady.

+ - Mohu si v průběhu dát delší pauzu?

Můžeš, ale nedoporučuji ti to. Program je sestaven přesně na míru 10 týdenního tréninkového plánu, čím pečlivěji jej budeš následovat tím lepších výsledků můžeš dosáhnout. Nicméně přístup není časově nijak omezen, tudíž se k němu můžeš třeba po dovolené vrátit a pokračovat dál.

+ - Kolik času musím cvičení každý den věnovat?

Program je nastaven tak aby stačilo cvičit 25 minut denně a mělo to očekávané výsledky. Nenech se zmást, 25 minut se může zdát jako relativně krátká doba, nicméně cviky jsou intenzivní, trénuješ s vlastní vahou a náročnost postupně roste, věř že i těch pár denně pocítíš, a taky uvidíš.

+ - Je možné si koupit přístup jen do určité sekce?

Ne, to by nemělo žádný smysl, je třeba si absolvovat celý tréninkový program, a projít jím od začátku až do konce, jedině tak můžeš očekávat kýžený výsledek.

+ - Co budu potřebovat?

Silnou vůli a odhodlání cvičit. Program se je vytvořen tak, že nepotřebuješ žádné cvičební pomůcky, speciální prostředí ani drahé vybavení. Pracovat budeš s vlastním tělem, vlastní váhou a svou vůlí posouvat se dál a dál.

+ - Jak se dostanu k obsahu?

Jakmile se přihlásíš do programu získáš přístup ke všem tréninkovým lekcím, stravě a anatomii. Celý kurz je pečlivě připravován a rozdělen do tematických celků pro snadnou orientaci. Kompletní obsah je samozřejmě přístupný z jakéhokoliv zařízení připojeného na internet: počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Zdravotní způsobilost

+ - Mám pokračovat v cvičení, pokud cítím bolesti, například v zádech?

Bohužel z právních důvodů ti nemůžeme poradit v této oblasti přes internet, pokud však při cvičení cítíš bolesti doporučujeme ti navštívit tvého lékaře a konzultovat vhodnost fintess s ním.

Platby

+ - Jakým způsobem mohu zaplatit?

Platba probíhá prostřednictvím zabezpečené platební brány. Platit můžeš jakoukoliv platnou platební kartou.

+ - Zadávám správné údaje, ale nedaří se dokončit objednávka

Pokud máš jakýkoliv problém s platbou přesvěč se, že máš na účtu dostatek finančních prostředků. Objednáváš-li si přes mobilní telefon, zkus to přes počítač. Podporovány jsou webové prohlížeče Internet Explorer, Chrome, Firefox i Safari. Pokud by ti nešla dokončit objednávka ani v jednom ze zmíněných prohlížečů kontaktuj nás. Rádi ti pomůžeme.

+ - Je přístup nějak časově omezen?

Ne, není. Platnost a přístup k tréninkového programu, obsahující kromě 10 týdenního tréninkového plánu, desítky receptů, informace o zdravé stravě a anatomii, není nijak časově omezena.

Strava

+ - Jaká strava je při cvičení nejvhodnější?

Součástí on-line tréninkového kurzu je i sekce zabývající se výživou obsahující desítky receptů a doporučení pro stravu během cvičení.

+ - Jsem vegetarián/vegan, je i pro mě váš program vhodný?

Program je vhodný jak pro vegetariány, tak pro vegany, ale samozřejmě i pro sportovce kteří jedí maso. V sekci se stravou, která je součástí programu jsou recepty jak bezmasé, tak s masem.

+ - Musím si kupovat drahé, nebo bio produkty?

To není nutné, ačkoliv ti to můžeme jen doporučit, vařit podle našich receptů můžeš i z běžně dostupných surovin.

Není tady odpověď na tvůj dotaz?

Kontaktuj mě přímo!

10 týdenní online program, který ti bude
přístupný 24hodin 7 dní v týdnu!

pouze za
299Kč
nečekej a začni

OBJEDNAT

Spolu to zvládneme!