LIVE4LIFE    /    O mně

Začínal jsem jako většina,
abych zjistil, že to co dělám,
není jen práce, ale
životní styl!

MARTIN CUBER

kondiční specialista
profesionální trenér
výživový poradce
V životě je pro mě důležité dělat to co mě baví, naplňuje mě a má smysl. To platí i pro cvičení a fitness, kde se snažím ze sebe a svých klientů dostat maximum a překonávat limity. Nic není zadarmo a toho jsem si moc dobře vědom. Proto se neustále snažím posouvat se kupředu, zdokonalovat se a získávat nové vědomosti, které mohu předávat dál. Pro mě to není jen cvičení, jídlo, disciplína a tvrdá práce, ale životní styl!

Každá cesta, začíná prvním krokem

Začátky byly docela složité, protože jsem o posilování nic moc pořádně nevěděl a cviky jsem většinou snažil odkoukat od ostatních. Nějaké výsledky ze začátku sice byly, ale ne úplně podle mých představ. Začal jsem se proto o posilování zajímat podrobněji a zdokonalovat své znalosti hlavně v technice cviků a pochopení přínosu pohybových aktivit pro lidské tělo.

Dráha profesionálního trenéra

Několik let cvičení a spousty tréninkových a výživových metod, které mi poskytovali zkušenosti a posouvali mě pořád dál. Během cvičení jsem poznával spousty lidí, kteří na tom byli stejně jako já na začátku. Nevěděli, jak správně cvičit a co přesně jíst, aby byly jejich výsledky co nejlepší. V tu dobu už jsem byl plně ponořen do světa zdravé stylu života a rozhodl se absolvovat kurz na získání licence Trenéra fitness a výživového poradce, abych mohl své zkušenosti předat dál.

Co ti můžu nabídnout

Díky mým zkušenostem ti 10týdenní ultimátní tréninkový program pomůže na cestě k vybudování lepší postavy. Zároveň ti pomocí propracovanému výživovému a anatomickému průvodci poskytne důležité informace z oblasti zdravé stravy a funkce lidského těla. Celý program je on-line, budeš-li mít ale zájem o osobní tréninkové lekce, nebo případnou konzultaci ohledně stravy, stačí napsat a společně najdeme řešení.

10 týdenní online program, který ti bude
přístupný 24hodin 7 dní v týdnu!

jen za
990Kč
nečekej a začni

OBJEDNAT

Spolu to zvládnem!